Inschrijvingen 2019-2020

Wil je ook komen dansen bij K-Creation? Vul dan snel onderstaand inschrijvingsformulier in. 

Overzicht prijzen en abonnementen

Jaarabonnementen

Te betalen ten laatste 1 week na online inschrijving.

1 afdeling: € 190,00
2 afdelingen: € 345,00 
3 afdelingen: € 462,00 
4 afdelingen: € 585,00 
5 afdelingen: € 660,00 
6 afdelingen: € 660,00

Half-jaarabonnementen

1ste halfjaar te betalen ten laatste 1 week na online inschrijving.
2de halfjaar te betalen vóór 15 januari 2019.

1 afdeling: € 95,00
2 afdelingen: € 172,50
3 afdelingen: € 231,00
4 afdelingen: € 292,50
5 afdelingen: € 330,00
6 afdelingen: € 330,00

Prijzen wedstrijdgroepen

De groepen Mini-, Little-, Junior-F.O.S. en Freakz On Stage worden afzonderlijk aangerekend en zijn niet cumuleerbaar met andere afdelingen.

Halfjaarabonnement wedstrijdgroep: € 125,00
Jaarabonnement wedstrijdgroep: € 250,00

Lidgeld en verzekering inbegrepen

Elke danser dient jaarlijks € 20,00 aan lidgeld en verzekering te betalen. Dit bedrag is reeds inbegrepen in de prijs!

Kortingen

Dansers die meerdere lessen per week volgen, worden beloond met speciale kortingen. 

Betalingen

Schrijf je dus snel in! Je inschrijving is pas geldig indien je binnen 1 week het bedrag hebt gestort op onze rekening met de vermelding:
"inschrijvingsgeld + naam danser + naam van de afdeling(en)"

Rekeningnummer:
IBAN: BE42 0682 3109 5554
BIC: GKCCBEBB

Na ontvangst van betaling is je reservatie compleet en zien we je graag in de les!
Indien wij geen betaling ontvangen kan je je plek verliezen en op een wachtlijst terecht komen.

Groep volzet?

Stuur een mailtje naar info@k-creation.be. Wij zetten je op de wachtlijst en kunnen je misschien later nog een plekje bezorgen.

Algemene gegevens
Contactpersoon 1
Gebruik het formaat +32499123456.
+32 gevolgd met uw GSM-nummer zonder voorgaande "0".
Contactpersoon 2 (optioneel)
Gebruik het formaat +32499123456.
+32 gevolgd met uw GSM-nummer zonder voorgaande "0".
Danslessen

Keuze

Dansles

Teacherz

Extra info

AFRO DANCEHALL 1
2004-2006
Hervé Loka
AFRO DANCEHALL 2
2002-2004
Hervé Loka
BOYZ
2006-2011
Nico
BREAKDANCERZ 1
2008-2011
Maxime
BREAKDANCERZ 2
vanaf 2007
Maxime
F.O.S.
18+
Yves

Wedstrijdgroep (via auditie)

Met guest.

HIP HOP 1
2007
Nico
HIP HOP 2
2005-2006
Sarah

SOLD OUT

HIP HOP 3
2003-2004
Yannick
HIP HOP 4
2002+
Yannick
HIP HOP KIDZ 1
2013
Lieze
HIP HOP KIDZ 2
2012
Linde
HIP HOP KIDZ 3
2011
Fien
HIP HOP KIDZ 4
2010
Sofie
HIP HOP KIDZ 5
2009
Tahlia
HIP HOP KIDZ 6
2008
Stien
JAZZ 1
2007
Lise
JAZZ 2
2005-2006
Lise
JAZZ 3
2003-2004
Valentina
JAZZ 4
2002+
Valentina
JAZZ KIDZ 1
2013
Laura
JAZZ KIDZ 2
2012
Sinne
JAZZ KIDZ 3
2011
Tahlia
JAZZ KIDZ 4
2010
Tobi
JAZZ KIDZ 5
2009
Sinne
JAZZ KIDZ 6
2008
Sofie
JUNIOR F.O.S.
2002-2004
Sarah

Wedstrijdgroep (via auditie)

KLASSIEK 1
2010-2013
Eve
KLASSIEK 2
vanaf 2009
Eve
KRUMP-HIPHOP
2005+
Justine
LITTLE F.O.S.
2005-2007
Stien

Wedstrijdgroep (via auditie)

MINI F.O.S.
2008-2011
Stien
Nico
Sinne
Sofie

Wedstrijdgroep (via auditie)

MODERN 1
2007
Stien
MODERN 2
2005-2006
Stien
MODERN 3
2003-2004
Anneke
MODERN 4
2002+
Anneke
MOVE UPZ
25+
Falke
OPEN URBAN CLASS ADVANCED
2004+

Met gasttopdocent.

PREDANCERZ 1
2015-2016
Sinne
PREDANCERZ 2
2014
Sofie
RAGGA
2007
Eline
BESTUUR
TEACHERZ